Отзывы о компании Пластиковые Окна Киев
- Микола Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Цікавий ви, Микола, в телефонній розмові відверто хамили, нічого купувати та сплачувати не захотіли, але відгук залишили негативний. Потім у відгуку вказуєте, що з вами не зв'язалися... Це відверта брехня, бо і телефонну розмову ми з вами мали, два дні листування у вайбері вели. Звертати на відкук вважаємо не дуже доречним.
- Комментарий продавца
- Юрий М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за гарну оцнку! Але з Вами неможливо зв'язатися, у Вас немає вайбера, телеграма, зв'язатися телефоном не представляється за можливе в зв'язку з відключеннями світла і фактично нульовому зв'зку. Складається враження, що Ви живете на іншій планеті. У коментарях до відмови замовлення ми Вам написали номера нашого Вайбера, телеграма для зв'язку, але Ви не знайшли нічого кращого, як написати тут кляузу, замість того, щоб написати в будь-якому месенджері Ваше замовлення. Бог Вам суддя, все повертається бумерангом.
- Комментарий продавца
- Андрей Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за хибний відгук та за хамське спілкування з вашої сторони в вайбері. Товар повністю відповідає опису, не треба вводити інших людей в оману. Навчіться спочатку ввічливому спілкуванню, а потім кляузи пишіть.
- Комментарий продавца
- Оксана Ч.
- Вікторія В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже дякуємо за оцінку. Звертайтеся.
- Комментарий продавца
- Наталія Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже дякуємо за оцінку. Звертайтеся.
- Комментарий продавца
- Дмитрий Ф.
Брав обігрівач, працює добре
- Комментарий продавца
Дякуємо велике. Приємна співпраця з Вами.
- Комментарий продавца
- Сергей І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку. Завжди будемо раді співпраці з Вами.
- Комментарий продавца
- Олег З.
- Роман Г.
Промо оплата не пройшла
